NEJPRODÁVANĚJŠÍ

NOVINKY

arr3Jak vybrat podložku na cvičení?Pokud jste si za novoroční předsevzetí dali cvičení, ať už jógu, pilátes, nebo něco jiného, tak... arr3Masážní emulze EmspomaPřípravky Emspoma lze využít pro šíroké spektru masáží – sportovní, kondiční, rehabilitační nebo...

 

 


E-shop vedený specialisty na oblast zdravé výživy - BIO potraviny, detoxikace a očista organismu, odkyselení organismu.

Sálovky na futsal Obchod Nike  Navštivte shop Nike a vyberte si nové sálovky Nike na futsal nebo se naučte z videa novou fotbalovou kličku.

NIKE Shop Shop Nike VSEPROSPORTY.CZ. Sportovní oblečení Nike, nike basketbal, nike fotbal, nike running.

Motorkářské oblečení Kvalitní motorkářské oblečení a výbava pro motorkáře za skvělé ceny.

KONTAKTY

CVRČEKSPORT.cz - Ondřej Špalek
Dobřenice 137
503 25 Dobřenice
tel: +420 777 077 651
napište nám

Úvod » KOLEČKOVÉ - INLINE BRUSLE

KOLEČKOVÉ - INLINE BRUSLE

Vybírejte z bohaté nabídky kolečkových bruslí, kterou jsme pro vás připravili v našem obchodě. Zaměřujeme se především na inline brusle Spokey, které vynikají svým moderním designem, jsou pohodlné a vhodné pro bezpečnou jízdu na zpevněném povrchu. Tyto kolečkové brusle u nás pořídíte v dámském, pánském i v dětském provedení. Kromě kolečkových bruslí v této kategorii najdete také přilby a chrániče, náhradní kolečka a ložiska, skateboardy, koloběžky, rukavice nebo batohy.

Jak vybírat kolečkové brusle

Kolečkové brusle můžete vybírat podle typu. Jiné inline brusle jsou vhodné pro začátečníky a jiné pro pokročilé bruslaře. Roli hraje také velikost koleček a jejich osazení. Čím větší kolečka jsou, tím na bruslích budete moci rychleji jezdit. Na začátek vám postačí postačí průměrná velikost, obzvlášť když u většiny bruslí je možné kolečka vyměnit za větší nebo menší. Inline brusle můžete rovněž vybírat podle ceny, která jde u kolečkových bruslí ruku v ruce s jejich kvalitou. Určitě se tedy vyplatí připlatit si a nebrat hned ty nejlevnější kolečkové brusle.

Proč vyzkoušet inline brusle

Na inline bruslích můžete jezdit od jara až do podzimu. Bruslení je stále velmi oblíbený sport, který vás udrží v pohybu. Kolečkové brusle můžete využívat sami, se svými přáteli nebo s partnerem. Na kolečkových bruslích si vypracujete kondici, zpevníte svou postavu i shodíte přebytečná kila. Kvalitní kolečkové brusle od nás jsou navíc pohodlné, bezpečné a jak sami zjistíte, vhodné i jako brusle do začátku.

Už jste našli kolečkové brusle podle svých představ? Pokud ne, nahlédněte do našeho sortimentu. Vybrat si můžete například Zdravou láhev.